SEASON 2017 - 2018

STAGE 2017

AUGUST

19/8, 11am + 4pm, Antwerpen, Het Paleis
MUSIC THEATRE
Festival Laus Poloyphoniae: Adoratio
Rosalba
with: Sofie Van den Eynde (lute), Alexandra Aerts (concept & direction)

20/8, 11am + 4pm, Anwerpen, Het Paleis
MUSIC THEATRE
Festival Laus Poloyphoniae: Adoratio
Rosalba
with: Sofie Van den Eynde (lute), Alexandra Aerts (concept & direction)

24/8, 10:30pm, Antwerpen, Sint Andrieskerk
CONCERT
FestivalLaus Poloyphoniae: Adoratio
Salzinnes Saints
with: Psallentes, Hendrik Vanden Abeele (direction)

26/8, 8pm, Brussel, Kapellenkerk/Eglise Notre Dame de la Chapelle
CONCERT
Lassus
with: Choeur de Chambre de Namur, Clematis, Leonardo Garcia Alarcon (direction)

27/8, Antwerpen, Sint Pauluskerk
CONCERT
Festival Laus Polyphoniae: Adoratio
Lassus
with: Choeur de Chambre de Namur, Clematis, Leonardo Garcia Alarcon (direction)

31/8, 8pm, Doornik/Tournai
CONCERT
De Geschiedenis van de wereld in twee uur
with: Dick van der Harst (direction composition), Massive Central, Alice Foccroulle, Lisa De Rijcke, a.o.

SEPTEMBER

10/9, Hasselt, Herkenrode Abdij
CONCERT
Spots Festival CC Hasselt
Sensuele Middeleeuwen (Plainchant Solo)

14/9, 8pm, Gent, Minard (try out)
MUSIC THEATRE
B.I.G.
with: Ultima Thule, Zefiro Torna (Jurgen De Bruyn: lute, electronics, voice, Bram Bosteels: sound-art)

15/9, 8pm, Gent, Minard
MUSIC THEATRE
Première B.I.G.
with: Ultima Thule, Zefiro Torna (Jurgen De Bruyn: lute, electronics, voice, Bram Bosteels: sound-art)

23/9, 8pm, Leuven, Sint Geertruikerk
CONCERT
Cantatas for soprano by Bach (BWV51 & BWV81)
with: Hildebrandt Consort, Wouter Dekoninck (direction)

24/9, 4pm, Heusden-Zolder
CONCERT
Cantatas for soprano by Bach (BWV51 & BWV81)
with: Hildebrandt Consort, Wouter Dekoninck (direction)

25/9, Roeselare (school)
MUSIC THEATRE
B.I.G.
with: Ultima Thule, Zefiro Torna (Jurgen De Bruyn: lute, electronics, voice, Bram Bosteels: sound-art)

OCTOBER

1/10, Leuven, CC Leuven, Abdij Keizersberg
CONCERT
Festival Voices
'A Canzone 'e Partenope
with: Bel Ayre Quartet

3/10, Menen, CC De Steiger (school)
MUSIC THEATRE
B.I.G.
with: Ultima Thule, Zefiro Torna (Jurgen De Bruyn: lute, electronics, voice, Bram Bosteels: sound-art)

5/10, 8pm, Antwerpen
CONCERT
Musica & Poetica
'A Canzone 'e Partenope
with: Bel Ayre Quartet

6/10, school + 8pm, Leuven
MUSIC THEATRE
B.I.G.
with: Ultima Thule, Zefiro Torna (Jurgen De Bruyn: lute, electronics, voice, Bram Bosteels: sound-art)

7/10, 8pm, Koksijde
MUSIC THEATRE
B.I.G.
with: Ultima Thule, Zefiro Torna (Jurgen De Bruyn: lute, electronics, voice, Bram Bosteels: sound-art)

10/10, Dendermonde (school)
MUSIC THEATRE
B.I.G.
with: Ultima Thule, Zefiro Torna (Jurgen De Bruyn: lute, electronics, voice, Bram Bosteels: sound-art)

11/10, Dendermonde (school)
MUSIC THEATRE
B.I.G.
with: Ultima Thule, Zefiro Torna (Jurgen De Bruyn: lute, electronics, voice, Bram Bosteels: sound-art)

11/10, 8pm, Antwerpen
CONCERT
Musica & Poetica
'A Canzone 'e Partenope
with: Bel Ayre Quartet

12/10, school + 8pm, Berchem
MUSIC THEATRE
B.I.G.
with: Ultima Thule, Zefiro Torna (Jurgen De Bruyn: lute, electronics, voice, Bram Bosteels: sound-art)

14/10, 8pm, Oosterzele
MUSIC THEATRE
B.I.G.
with: Ultima Thule, Zefiro Torna (Jurgen De Bruyn: lute, electronics, voice, Bram Bosteels: sound-art)

15/10, 11am, Schoten, CC Schoten
CONCERT
'A Canzone 'e Partenope
with: Bel Ayre Duo

16/10, Aalst (school)
MUSIC THEATRE
B.I.G.
with: Ultima Thule, Zefiro Torna (Jurgen De Bruyn: lute, electronics, voice, Bram Bosteels: sound-art)

17/10, school + 8pm, Aalst
MUSIC THEATRE
B.I.G.
with: Ultima Thule, Zefiro Torna (Jurgen De Bruyn: lute, electronics, voice, Bram Bosteels: sound-art)

18/10, 8pm, Antwerpen
CONCERT
Musica & Poetica
'A Canzone 'e Partenope
with: Bel Ayre Quartet

19/10, Brugge (school)
MUSIC THEATRE
B.I.G.
with: Ultima Thule, Zefiro Torna (Jurgen De Bruyn: lute, electronics, voice, Bram Bosteels: sound-art)

20/10, 8pm, Antwerpen
CONCERT
Musica & Poetica
'A Canzone 'e Partenope
with: Bel Ayre Quartet

22/10, 3pm, Antwerpen
CONCERT
Musica & Poetica
'A Canzone 'e Partenope
with: Bel Ayre Quartet

24/10, 8pm, Antwerpen
CONCERT
Musica & Poetica
'A Canzone 'e Partenope
with: Bel Ayre Quartet

25/10, 8pm, Antwerpen
CONCERT
Musica & Poetica
'A Canzone 'e Partenope
with: Bel Ayre Quartet

26/10, 8pm, Antwerpen
CONCERT
Musica & Poetica
'A Canzone 'e Partenope
with: Bel Ayre Quartet

NOVEMBER

5/11, 11am, Wetteren, CC Nova (op locatie)
CONCERT
'A Canzone 'e Partenope
with: Bel Ayre Duo

11/11, Den Bosch (NL)
CONCERT
De Geschiedenis van de wereld in twee uur
with: Dick van der Harst (direction composition), Massive Central, Alice Foccroulle, Lisa De Rijcke, a.o.

12/11, 11am, Tongeren, CC De Velinx
CONCERT
'A Canzone 'e Partenope
with: Bel Ayre Sextet

14/11, Watermaal-Bosvoorde, GC Watermaal-Bosvoorde (school)
MUSIC THEATRE
Rosalba
with: Sofie Van den Eynde (lute), Alexandra Aerts (concept & direction)

15/11, Deurne, CC Deurne (school)
MUSIC THEATRE
Rosalba
with: Sofie Van den Eynde (lute), Alexandra Aerts (concept & direction)

16/11, Deurne, CC Deurne (school)
MUSIC THEATRE
Rosalba
with: Sofie Van den Eynde (lute), Alexandra Aerts (concept & direction)

17/11, 8:30pm, Nieuwenrode, Oude Pastorie
CONCERT
'A Canzone 'e Partenope
with: Bel Ayre Quartet

26/11, 3pm
CONCERT
To Memling
with: Oltremontano, Psallentes, Hendrik Vanden Abeele (direction)

DECEMBER

2/12, 4pm-6pm, Radio Klara
CD PRESENTATION TROIS VISAGES D'HECATE
Live @ Klara Boetiek Klassiek with Nicole Van Opstal & co-guest Korneel Bernolet

21/12, 8pm, Kerk Millegem
CONCERT
Salzinnes Saints
with: Psallentes, Hendrik Vanden Abeele (direction)

30/12, 2pm-4pm, Radio Klara
RADIO: ABOUT BACH
Live @ Iets met Bach with Mark Janssens & co-guests Johanette Zomer & Griet De Geyter

STAGE 2018

JANUARY

5/1, Antwerpen, De Singel
CONCERT
miXmass Festival
with: Steve Dugardin (altus), Floris De Rycker (theorbo)

6/1, Antwerpen, De Singel
CONCERT
miXmass Festival
with: Steve Dugardin (altus), Floris De Rycker (theorbo)

18/1, Etterbeek, De Maalbeek
MUSIC THEATRE
Rosalba
with: Sofie Van den Eynde (lute), Alexandra Aerts (concept, staging)

FEBRUARY

1/2, Oslo, Store Studio (NO)
CONCERT
Coro, Luciano Berio
with: Det Norske Solistkoret, KORK, Grete Pedersen (direction)

MARCH

4/3 Antwerpen, Amuz
CONCERT - PREMIERE
Trois visages d'Hécate
with: Ensemble Apotheosis, Korneel Bernolet (direction)

11/3 Deurne, CC
CONCERT
'A Canzone 'e Partenope
wit: Bel Ayre Duo

13/3 Jabbeke, CC
MUSIC THEATRE
Rosalba
with: Sofie Van den Eynde (lute), Alexandra Aerts (concept, staging)

APRIL

20/4, Atelier Koen Van Mechelen
CONCERT
B-Classics Festival
with: Dick van der Harst & co

22/4, Opera Vlaanderen, Gent
CONCERT
Opera 21 Recital
with: Lore Binon (soprano), Claron Mc Fadden (soprano), ...

27/4 Brugge, Concertgebouw
MUSIC THEATRE - PREMIERE
Zolang hij niet zichzelve kent (Frederik Neyrinck, Josse De Pauw)
Met: Josse De Pauw, Koenraad Tinel, Spectra Ensemble

MAI

4/5 Brussel, Dominicanenkerk
CONCERT
Magnificat & Himmelfahrtsoratorium J.S.Bach
with: Hildebrandt Consort, Wouter De Koninck (direction)

5/5 Leuven, Sint Geertruikerk
CONCERT
Magnificat & Himmelfahrtsoratorium J.S.Bach
with: Hildebrandt Consort, Wouter De Koninck (direction)

6/5 Aalter, Kasteel van Poeke
CONCERT
'A Canzone 'e Partenope
with: Bel Ayre Duo

12/5 Watou
CONCERT
Salzinnes Saints
with: Psallentes, Hendrik Van den Abeele (direction)

14/5 Ronse, De Ververij
MUSIC THEATRE
Rosalba
with: Sofie Van den Eynde (lute), Alexandra Aerts (concept, staging)

15/5 Ronse, De Ververij
MUSIC THEATRE
Rosalba
with: Sofie Van den Eynde (lute), Alexandra Aerts (concept, staging)

11/5 Melsen, Sint Stephanuskerk
CONCERT
Entre-temps (tryout)
with: Bel Ayre

RECORDINGS 2018

CORO - LUCIANO BERIO
with: Det Norske Solistkor, KORK, Grete Pedersen (direction)
label: Bis Records

TO MEMELING
with: Psallentes & Royal Wind Music
label: Le Bricoleur